Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Pławowice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Strzelce Małe

Strzelce Małe(Pławowice + 14 km)

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Strzelce Małe | ok. 80 m | działka 24 ary | budynek gospodarczy Concept Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 80 m , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Igołomia(Pławowice + 15 km)

1 480 000 zł180 m² 8 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom premium, 180 m , 2018 r. dwa garaże, poddasze 90 m , Igołomia - Kraków Dom który łączy przestrzeń, komfort i nowoczesne rozwiązania. Na sprzedaż wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Nowe Brzesko

Nowe Brzesko(Pławowice + 6 km)

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów, mieszkań I lokali. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2000 m.kw. wymiary: szerokość od ulicy 30 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Niepołomice

Niepołomice(Pławowice + 21 km)

36 zł/m²55 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy w swojej ofercie lokal do wynajęcia o powierzchni 55 m2 w centrum Niepołomic. Lokal przeznaczony jest pod działalność biurowo-usługową. Znajduje się na piętrze. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Niepołomice

Niepołomice(Pławowice + 21 km)

38 400 zł1 200 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Do wynajęcia ogrzewana hala magazynowa w niepołomicach o pow. 1200 z możliwością zwiększenia do 2600 m2 z bramami z poziomu "0" i dojazdem dla tira. Dostępna od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny

Bochnia(Pławowice + 23 km)

500 000 zł102 m² 4 901,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz świetnie prosperującego lokalu gastronomicznego w Bochni ze stałą bazą klientów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Niecała

Słomniki(Pławowice + 25 km)

1 190 000 zł13 400 m² 88,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 1,35ha. Główne Atuty Oferty: przeznaczenie: tereny obiektów produkcyjnych, składów, magazynów oraz zabudowy usługowej oraz tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Niepołomice(Pławowice + 21 km)

750 000 zł75 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Z ogródkami II etap budowy już w sprzedaży Tu poczujesz się jak w domu. Willa Luiza to nowoczesny projekt domu dwulokalowego. W budynku o pięknym wyglądzie mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kwików

Kwików(Pławowice + 18 km)

29 000 zł3 600 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości Kwików powiat brzeski o powierzchni 36 ar. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta Dojazd drogą Asfaltową Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Pławowice

Pławowice,małopolskie

360 000 zł106 m² 3 404,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 105,74m2. na działce 5200m2(52ary) w miejscowości Pławowice, koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pławowice

Pławowice,małopolskie

100 000 zł110 m² 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 250 m²

Budynek mieszkalno-gospodarczy do remontu. Oferujemy budynek mieszkalno-gospodarczy o pow. około 110 m kw. w pobliżu Proszowic (około 7 km do centrum). Budynek składa się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pławowice

Pławowice,małopolskie

50 000 zł1 400 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam. mam do sprzedania działkę budowlaną z ustalonymi warunkami zabudowy. Więcej info pod nr tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łapczyca

Łapczyca(Pławowice + 24 km)

990 000 zł248 m² 3 991,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę w trakcie realizacji. Dom w stanie deweloperskim na działce o powierzchni 770 m2. Lokalizacja - miejscowość Łapczyca. Bardzo dogodna lokalizacja,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij